Rozwiązanie Kodak InSite Prepress Portal

System zapewnia szybki, bezpieczny i prosty w obsłudze dostęp przez Internet do systemu workflow naszej drukarni. Portalowa strona internetowa jest wizualnie dostosowana do wizerunku firmy, zapewniając pracującym zdalnie operatorom dostęp do poszczególnych prac z każdego miejsca o dowolnej porze. Do obsługi nie potrzeba żadnego specjalnego sprzętu ani oprogramowania - wystarczy nazwa użytkownika, hasło oraz jedna z przeglądarek internetowych (zapewniona jest zgodność z przeglądarkami Internet Explorer, Safari bądź Firefox). 
System śledzi każdą aktywność w tym: dostarczanie zleceń, propozycja zmiany oraz akceptacje lub odrzucenie. Technologia Pixel-streaming umożliwia zdalny dostęp do bardzo dużych plików. Ponadto, po dostarczeniu plików, automatycznie rozpoczyna się ich sprawdzanie i optymalizacja.
System sprawdza przesyłane pliki pod kątem możliwych problemów i gdy jest to niezbędne, ostrzega klientów i/lub dział prepress, poprawione strony są ponownie szybko wgrywane do systemu. InSite Prepress Portal System stanowi kluczowy element w szybkiej i automatycznej obsłudze cyklu przygotowania do druku, zapewniając mniejszą ilość błędów oraz redukcję kosztów.

Rozwiązanie Kodak InSite Prepress Portal

Opakowania

opakowaniapng

Wykonujemy opakowania z tektury litej lub falistej z możliwością kaszerowania. Zaawansowana linia składarko-sklejarki pozwala nam na produkcję opakowania aż do 6 punktów klejowych.

 

Katalogi

katalogi2Produkujemy wysokiej jakości katalogi w oprawie zeszytowej i klejonej miękkiej (klejona, szyto-klejona). W przygotowywanych przez nas publikacjach, zarówno wielokolorowych jak i jednokolorowych, jakość i czytelność jest na najwyższym poziomie.

Foldery/Ulotki

ulotkiOferujemy ulotki docinane do formatu lub ulotki falcowane do 7 punktów falcowania. Jesteśmy przygotowani do specjalnych oczekiwań klienta takich jak: laminowanie folią matową lub błyszczącą, lakierowanie UV punktowe lub całości, hotstamping.

 

Kalendarze

kalendarzeNie od dzisiaj wiadomo, że kalendarz jest najlepszą wizytówką każdej firmy. To na niego patrzymy przez cały rok. Jakość, trwałość i cena ma dla naszych klientów bardzo duże znaczenie, a naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w tworzeniu doskonałych kalendarzy.

Maszyny drukujące

 

kba 002

Dzięki wykorzystaniu tej maszyny drukującej możliwe jest wykonywanie wielobarwnych druków offsetową metodą arkuszową do formatu B1+ z uszlachetnianiem in-line. Dzięki bardzo wysokiej wydajności sięgającej 18000 ark./godz.
 

Kontakt

 

 OFFSET DRUK Sp. z o.o.

ul. Św. Maksymiliana Kolbego 16

 36-060 Głogów Małopolski

 

tel.: 17 772 57 77

email biuro red