Gazetki reklamowe i promocyjne

Gazetka reklamowa / promocyjna jest dziś nieodzownym narzędziem w zdobywaniu klienta detalicznego. Niska cena i wysoka jakość jest bezwzględnie konieczna, a wykorzystywana przez nas technologia i park maszynowy pozwalają nam spełnić te warunki. Nasza drukarnia jako jedna z nielicznych umożliwia zadruk na papierach o grubości już od 0,03 mm (a im cieńszy papier tym niższa cena).

Nowością w naszej ofercie jest produkcja gazetek reklamowych i promocyjnych z użyciem klejenia w grzbiecie. Jest to fantastyczne rozwiązanie dla klientów wymagających bardzo wysokiej jakości, szybkiej realizacji i niskiej ceny. Oczywiście w dalszym ciągu specjalizujemy się w produkcji gazetek w oprawie zeszytowej, gdzie ilość stron i format nie pozwala na zastosowanie klejenia w grzbiecie.

Opakowania

opakowaniapng

Wykonujemy opakowania z tektury litej lub falistej z możliwością kaszerowania. Zaawansowana linia składarko-sklejarki pozwala nam na produkcję opakowania aż do 6 punktów klejowych.

 

Katalogi

katalogi2Produkujemy wysokiej jakości katalogi w oprawie zeszytowej i klejonej miękkiej (klejona, szyto-klejona). W przygotowywanych przez nas publikacjach, zarówno wielokolorowych jak i jednokolorowych, jakość i czytelność jest na najwyższym poziomie.

Foldery/Ulotki

ulotkiOferujemy ulotki docinane do formatu lub ulotki falcowane do 7 punktów falcowania. Jesteśmy przygotowani do specjalnych oczekiwań klienta takich jak: laminowanie folią matową lub błyszczącą, lakierowanie UV punktowe lub całości, hotstamping.

 

Kalendarze

kalendarzeNie od dzisiaj wiadomo, że kalendarz jest najlepszą wizytówką każdej firmy. To na niego patrzymy przez cały rok. Jakość, trwałość i cena ma dla naszych klientów bardzo duże znaczenie, a naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w tworzeniu doskonałych kalendarzy.

Maszyny drukujące

 

kba 002

Dzięki wykorzystaniu tej maszyny drukującej możliwe jest wykonywanie wielobarwnych druków offsetową metodą arkuszową do formatu B1+ z uszlachetnianiem in-line. Dzięki bardzo wysokiej wydajności sięgającej 18000 ark./godz.
 

Kontakt

 

 OFFSET DRUK Sp. z o.o.

ul. Św. Maksymiliana Kolbego 16

 36-060 Głogów Małopolski

 

tel.: 17 772 57 77

email biuro red