Druk ukryty

Technologia druku zabezpieczeń niewidocznych dla klienta polega na ukryciu w dowolnym elemencie obrazu zakodowanej informacji, której nie można powielić w urządzeniach kopiujących. Ukryty rysunek może zawierać dowolny znak markowy lub np. tekst z prawami autorskimi. Element zabezpieczający jest NIEWIDOCZNY dla standardowego użytkownika, jest ukryty w dowolnym elemencie obrazu, nie daje się zatem skopiować żadną standardową procedurą. Do odczytu zabezpieczenia potrzebny jest specjalny klucz – dekoder, wyprodukowany pod kątem KONKRETNEGO systemu zabezpieczającego. Nie ma uniwersalnych dekoderów, zatem nie mając właściwego nie potrafimy sprawdzić, czy dany druk jest zabezpieczony. Głównym zastosowaniem tej metody jest dostarczenie klientowi narzędzia, dzięki któremu będzie mógł sprawdzić, czy na rynku nie pojawiają się podrobione jego produkty – które nie będą miały oryginalnych zabezpieczeń.

Opakowania

opakowaniapng

Wykonujemy opakowania z tektury litej lub falistej z możliwością kaszerowania. Zaawansowana linia składarko-sklejarki pozwala nam na produkcję opakowania aż do 6 punktów klejowych.

 

Katalogi

katalogi2Produkujemy wysokiej jakości katalogi w oprawie zeszytowej i klejonej miękkiej (klejona, szyto-klejona). W przygotowywanych przez nas publikacjach, zarówno wielokolorowych jak i jednokolorowych, jakość i czytelność jest na najwyższym poziomie.

Foldery/Ulotki

ulotkiOferujemy ulotki docinane do formatu lub ulotki falcowane do 7 punktów falcowania. Jesteśmy przygotowani do specjalnych oczekiwań klienta takich jak: laminowanie folią matową lub błyszczącą, lakierowanie UV punktowe lub całości, hotstamping.

 

Kalendarze

kalendarzeNie od dzisiaj wiadomo, że kalendarz jest najlepszą wizytówką każdej firmy. To na niego patrzymy przez cały rok. Jakość, trwałość i cena ma dla naszych klientów bardzo duże znaczenie, a naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w tworzeniu doskonałych kalendarzy.

Maszyny drukujące

 

kba 002

Dzięki wykorzystaniu tej maszyny drukującej możliwe jest wykonywanie wielobarwnych druków offsetową metodą arkuszową do formatu B1+ z uszlachetnianiem in-line. Dzięki bardzo wysokiej wydajności sięgającej 18000 ark./godz.
 

Kontakt

 

 OFFSET DRUK Sp. z o.o.

ul. Św. Maksymiliana Kolbego 16

 36-060 Głogów Małopolski

 

tel.: 17 772 57 77

email biuro red